Hotel Jerome House Praha

Hotelu Jerome House Praha 11 Hotelu Jerome House Praha 12 Hotelu Jerome House Praha 13 Hotelu Jerome House Praha 14 Hotelu Jerome House Praha 15 Hotelu Jerome House Praha 16 Hotelu Jerome House Praha 17 Hotelu Jerome House Praha 18 Hotelu Jerome House Praha 19 Hotelu Jerome House Praha 20 Hotelu Jerome House Praha 21 Hotelu Jerome House Praha 22

.Hotel Jerome House se nachází v klidné lokalitě, přímo v centru Prahy na Novém Městě. V okolí hotelu najdete mnoho památek, ale i centrum společenského ľivota. Václavské nebo Staroměstské náměstí, Karlův most nebo Obecní dům jsou vzdálené jen několik minut pěąí chůzí.


Do Národního, Stavovského nebo Černého divadla také dojdete pohodlně pěąky. Hotel Jerome House najdete v ulici V Jirchářích 13, ca 80 m od Metra Národní třída a ulice Spálená.


Stanice metra Národní třída je aľ do odvolání uzavřena, tramvajové zastávky jsou vąak nadále v provozu. Pokud potřebujete vyuľít Metro, pouľijte stanice Karlovo náměstí a Můstek.


Budova Hotelu Jerome House v Praze pochází z období pozdního středověku, avšak současná podoba spíąše odpovídá klasicismu 19.st., v němž byl hotel přestavěn. Roku 1999 byl hotel rekonstruován, aby byl svým hostům schopen nabídnout co největší komfort. Hotel má k dispozici 52 pokojů s vlastním sociální zařízením, TV a rádiem.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-jeromehouse@toprague.cz
Adresa: V Jirchářích 13 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Jerome House Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Jerome House Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist